Firma istnieje od 1991 roku. Została powołana do życia jako spółka z udziałem kapitału polskiego. W trakcie działalności udało się nam zdobyć znaczącą pozycję na polskim rynku jak również dopracować rozpoznawalnej marki jaką jest P.P.U.H. SIGMAR.

  W naszej ofercie posiadamy urządzenia stosowane między innymi w branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej. Są to na przykład maszyny do orientacji butelek i pojemników z tworzywa pracujące w systemie liniowym jak również szereg innych maszyn , których zastosowanie określają potrzeby klienta.

  Nasza oferta obejmuje urządzenia nowe i używane, pojedyncze maszyny i całe linie technologiczne. Firma P.P.U.H. SIGMAR jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek krajowy orientator liniowy konstrukcji własnej. Obecnie nasze maszyny pracują w takich krajach jak Polska, Słowacja, Niemcy, Dania, Maroko, Wietnam czy Republika Kongo.

  Oferujemy także doradztwo techniczne, technologiczne oraz pomoc serwisu.

   Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i nawiązania współpracy.

  Nasz sukces zawdzięczamy ciężkiej systematycznej pracy, stałemu doskonaleniu umiejętności i naszym Klientom, których potrzeby realizujemy w oparciu o doświadczenie i rzetelną wiedzę.

Zespół SIGMAR

about company

 

 

.